HAKKIMIZDA

Akel Moda Misyonumuz

Akel Moda Misyonumuz

Firmamız Akel Moda Beylikdüzünde Kurulmuş Olup Uzun Yıllardır Tekstil Sektöründe Varak,Flock,Transfer,Lak,Pigment Baskı Üretimi Yapmakta, Avrupa ve ülkemizde Bir Çok Markanın üretim Taleplerini Karşılamaktadır. Müşterilerimizden Gelen Talepler Doğrultusun Kalite Politikamızı Çalışanlarımız İle Birlikte Belirlemiş ve “FARKI YARATAN DETAYLARDIR” Prensibi ile Çalışmaya Devam Etmektedir.

Hızla Gelişen Moda dünyası ile Yakın İlişkide Bulunmak

Sürekli Olarak Makina Parkurumuzu Genişletmek

Rekabetçi Bir Fiyat Politikası Takip Etmek

Kalite,Fiyat ve Servisin Üretimin Vazgeçilmez Bir Parçası Olduğunu Bilmekteyiz Ve Personelimizide Bu Bilinç Çerçevesinde Eğitimler İle Geliştirmekteyiz.

Çağın Gereğine Uygun Üretim Fabrikamızda ilk Girişten İtibaren Profesyonel Kadromuz Tarafından Ürün Sevkinin Yapılmasını Sağlamaktayız.

Müşteri Memnuniyeti ve bunun Sonucu Olarak istikrarlı Büyümeyi ve Başarıyı Hedeflemekteyiz.

” Akel Moda İle Çalışan Müşterilemizin Kumaş Üretiminde Hayal Ettiklerinin Tasarlanarak Gerçeğe Dönüştüğünü Göreceklerdir”

Firmamızda Yapılan Baskı Çeşitleri Boncuk Baskı, Lak Parlatma, pigment baskı, sedef baskı, yüksek kalıp baskı, sim baskı, kabartma baskı, metraj baskı, flok baskı, Varak Baskı, Pvc Baskı, matways,solvent Baskı

Diğer Baskı Çeşitleri : Lazer Baskı, Emboss Baskı, Transfer Baskı, Aşındırma Baskı, Emprime Baskı, Glitter Baskı, Gofraj Baskı, Kraş Baskı, Laminasyon Baskı, Reflektör Baskı, Rotasyon Baskı, Yakma Baskı; Süplimasyon Baskı , Batik Baskı, havyar baskı,

Diğer Web Sitelerimiz : tekstilbaskifirmalari.com, tekstilbaskicesitleri.com, kumasbaskifirmalari.com

Google+ Profilimiz